Banes dy dhomëshe e mobiluar 45 m2

Emri Kontaktues: Rudina | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049 752 553 | Data e Publikimit: 27.08.2014

Banes dy dhomëshe e mobiluar 45 m2 Banes dy dhomëshe e mobiluar 45 m2 Banes dy dhomëshe e mobiluar 45 m2 Banes dy dhomëshe e mobiluar 45 m2

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Lëshoj banes me qera ne qender te Prishtines banesa ndodhet perball hotel Grand -it ka dy dhoma,kuzhine,banjo dhe korridor

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 8 =