banes me qera

Emri Kontaktues: urim | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044302305 | Data e Publikimit: 21.07.2014

banes me qera banes me qera banes me qera banes me qera

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

leshoj banes me qera 75m2 te parku i qytetit,banesa ka dy dhoma gjumi,sallon e kushin se bashku,nje banjo,koridor dhe ballkon qe ka pamje ka parku.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 6 =