Banes me qera afer Hotelit Swiss Diamond

Publikuar: Qershor 26, 2014 7:19 pm | Nga: valdet | Çmimi: 250 | Tel.: 044 269 145

Banes me qera afer Hotelit Swiss Diamond Banes me qera afer Hotelit Swiss Diamond Banes me qera afer Hotelit Swiss Diamond Banes me qera afer Hotelit Swiss Diamond

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte ndertim i vjeter,ne tersi e mobilume e gatshem per banim.Ka 62m2 dhome dite me kuzhine,dhome gjumi,bano ,koridor,shpajz,ka ndriqim ditor shume te mire.Kuzhina dhe banjo jane me dritare jepet per kohe te gjate.Gjithashtu eshte e pershtatshem edhe per zyre ,ordinanc etj.Qiraja mujore eshte 250 euro.Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 044 269 145.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39