Banes me qera afer hotelit swiss diamond

Publikuar: Qershor 6, 2014 6:49 pm | Nga: valdet | Çmimi: 250 | Tel.: 044269145

Banes me qera afer hotelit swiss diamond Banes me qera afer hotelit swiss diamond Banes me qera afer hotelit swiss diamond Banes me qera afer hotelit swiss diamond

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte ndertim i vjeter ne tersi e mobilume e gatshme per banim ka 62m2 dhome dite me kuzhine dhome gjumi banjo koridor shpajz ka ndrqim ditor shume te mire banjo dhe kuzhina jane me dritare jepet per kohe te gjate .Gjithashtu eshte e pershtatshme edhe per zyra ordinance etj .Qiraja mujore eshte 250 euro te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 044-269-145

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39