Banes me qera afer Hotelit Swiss Diamont

Emri Kontaktues: valdet | Çmimi: 270€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 269 145 | Data e Publikimit: 06.04.2014

Banes me qera afer Hotelit Swiss Diamont Banes me qera afer Hotelit Swiss Diamont Banes me qera afer Hotelit Swiss Diamont Banes me qera afer Hotelit Swiss Diamont

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte ndertim i vjeter, ne tersi e mobilume e gatshme per banim.Ka 62 m2 dhome dite me kuzhine ,dhome gjumi,banjo ,koridor,shpajz,ka ndriqim ditor shume te mire.Banjo dhe kuzhina jane me dritare,jepet per kohe te gjate.Gjithashtu eshte e pershtatshme edhe per zyra ,ordinance etj.Qiraja mujore eshte 270 euro.Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 044 269 145

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 6 =