banes me qera ne dardani

Publikuar: Gusht 20, 2014 12:25 pm | Nga: valdet | Çmimi: 250 | Tel.: 044 269 145

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa eshte 72m2,eshte tersisht e renovume .Ka sallon,kozhine ndaras,dhome gjumi banjo, koridor ,ballkon.Jepet per kohe te gjate,gjithashtu posedon edhe lift.Qmimi per muaj eshte 250 euro.Ne qmim hyjn edhe nxemja ,uji dhe berllogu.Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 044 269 145.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39