BANES ME QERA NE DARDANI

Publikuar: Gusht 20, 2014 1:41 pm | Nga: valdet | Çmimi: 250 | Tel.: 044 269 145

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa posedon 72m2,eshte tersisht e renovume.Ka sallon,kuzhine ndaras,dhome gjumi ,banjo,koridor,ballkon.Jepet per kohe te gjate,gjithashtu posedon edhe lift.Qmimi per muaj eshte 250 euro.Ne qmim hyjn nxemja uji dhe berllogu.Banesa eshte e lire prej 1 shtatorit.Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 044 269 145.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39