BANES ME QERA NE DARDANI

Emri Kontaktues: valdet | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 269 145 | Data e Publikimit: 20.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa posedon 72m2,eshte tersisht e renovume.Ka sallon,kuzhine ndaras,dhome gjumi ,banjo,koridor,ballkon.Jepet per kohe te gjate,gjithashtu posedon edhe lift.Qmimi per muaj eshte 250 euro.Ne qmim hyjn nxemja uji dhe berllogu.Banesa eshte e lire prej 1 shtatorit.Te interesuarit mund te kontaktojn ne numrin 044 269 145.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 4 =