Banes me qera ne Prishtine

Emri Kontaktues: Nol | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049209219 | Data e Publikimit: 24.11.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka dy dhoma gjumi,kuzhine,banjo,korridor dhe ballkon eshte shume mire e mobiluar banesa ndodhet ne Prishtine te Qafa perball agjensionit turistik BARILEVA.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 7 =