Banes me qera ne Ulpian mbrapa AAK

Emri Kontaktues: Lendin | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049 545 195 | Data e Publikimit: 01.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj banesen me qera ne Ulpian, mbrapa AAK. Banesa asht ne katin perdhes. Ka dy dhoma gjumi, dhome ndeje me kuxhine dhe banjo. Banesa ka 64m2, eshte e ndrequr shum mir dhe mund te perdoret per banim, zyre, ordinance apo lokal. Banesa leshohet me qera nga pronari. Depoziti i obliguar. Numri i tel 049 545 195

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 0 =