Banes me qera vetem per familjar dhe studente

Emri Kontaktues: Servet | Çmimi: 0000€ | Qyteti: Prishtinë | Lagjja: Laxhja e spitalit (Euleksi) | Telefoni: +4917623603050 ne vieber | Data e Publikimit: 13.11.2017

Banes me qera vetem per familjar dhe studente Banes me qera vetem per familjar dhe studente Banes me qera vetem per familjar dhe studente Banes me qera vetem per familjar dhe studente

Leshoj Banes me qera kati par te Laxhja Spitalit (euleksi)dy dhomshe 65m2 tersisht e mobiluar tel:+4917623603050 ne viber,qmimi sipas marrveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 0 =