Banes me qera vetem per familjar dhe studente

Publikuar: Nëntor 13, 2017 1:40 pm | Nga: Servet | Çmimi: 0000 | Lagjja: Laxhja e spitalit (Euleksi) | Tel.: +4917623603050 ne vieber

Banes me qera vetem per familjar dhe studente Banes me qera vetem per familjar dhe studente Banes me qera vetem per familjar dhe studente Banes me qera vetem per familjar dhe studente

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj Banes me qera kati par te Laxhja Spitalit (euleksi)dy dhomshe 65m2 tersisht e mobiluar tel:+4917623603050 ne viber,qmimi sipas marrveshjes

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39