banes me qira 120 m2

Publikuar: Qershor 3, 2014 5:02 pm | Nga: Sanije | Çmimi: 50 | Tel.: 044-340-926 apo 049-365-923

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkojme bashkebanuese femra, mundesishte me qene te punesuara, banesa gjindet rrugen Ismail Dumoshi, banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo tarras 20m, eshte e mobiluar mire, interneti dhe kablloviku hyne me kete qmim.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39