banes me qira 120 m2

Emri Kontaktues: Sanije | Çmimi: 50€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044-340-926 apo 049-365-923 | Data e Publikimit: 03.06.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Kerkojme bashkebanuese femra, mundesishte me qene te punesuara, banesa gjindet rrugen Ismail Dumoshi, banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo tarras 20m, eshte e mobiluar mire, interneti dhe kablloviku hyne me kete qmim.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 2 =