Banes me qira 2 dhoma

Emri Kontaktues: Arbesa | Çmimi: 200€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045542339 | Data e Publikimit: 04.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Marr banes me qira per tre persona te Bregu i Diellit afer Kolegjit Iliria ne Prishtine.Banesa duhet te kete:Sallon dhom gjumi kuzhine banjo dhe rrobalarese,paguajm deri 200 euro me te gjitha shpenzimet

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 4 =