Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë

Publikuar: Korrik 20, 2018 1:15 pm | Nga: Nusret | Çmimi: 280 | Tel.: 044184661

Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë Banes me qira në lagjen Dardania përball shkollës fillore”Dardania” në Prishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qira banesen 80m2 ne lagjen Dardania perball shkollës fillore”Dardania” ne Prishtine. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi, posedon TV, rrjetin kabllor digital-internet, nxemje qendrore, lift, parking etj. Preferohet per çift familjar dhe nderkombetar. Kontakt. 044/184-661.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39