Banes me qira në qendër të Prishtinës

Emri Kontaktues: Nusret | Çmimi: 250€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044184661 | Data e Publikimit: 20.07.2018

Banes me qira në qendër të Prishtinës Banes me qira në qendër të Prishtinës Banes me qira në qendër të Prishtinës Banes me qira në qendër të Prishtinës

Leshoj me qira banesen 45m2 ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi, posedon TV, rrjetin kabllor digital-internet etj. Preferohet per çift familjar dhe nderkombetar. Kontakt. 044/184-661.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 6 =