Banes me qira në qendër të Prishtinës

Publikuar: Korrik 20, 2018 10:57 am | Nga: Nusret | Çmimi: 250 | Tel.: 044184661

Banes me qira në qendër të Prishtinës Banes me qira në qendër të Prishtinës Banes me qira në qendër të Prishtinës Banes me qira në qendër të Prishtinës

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qira banesen 45m2 ne lagjen Ulpiana ne rrugen kryesore te AAK-ja ne Prishtine. Banesa eshte e renovuar dhe e mobiluar ne teresi, posedon TV, rrjetin kabllor digital-internet etj. Preferohet per çift familjar dhe nderkombetar. Kontakt. 044/184-661.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39