Banes me Qira.(Preferohen Student/e)

Publikuar: Nëntor 3, 2016 3:56 pm | Nga: Rinor Gjoni | Çmimi: 150 | Tel.: 049168615

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet ne katin e pare te shtepis,
Gjindet afer Kolegjit Iliria.
Prebehet prej 2 dhomave dhe nje banjo.
Kuzhina eshte e pajisur dhe makine te larjes.
Me Wi-Fi.
Deri ne 5 persona.(Preferohen Student/e por edhe te tjer)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39