Banes per Femra

Emri Kontaktues: SV | Çmimi: 60€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 045914293 | Data e Publikimit: 06.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

LËSHOHET BANESA ME QERA PER STUDENTE (FEMRA)

Lëshohet me qera banesa për femra. Banes ka katër dhoma. Një dhomë me kater shtreter, një dhomë me tre shtreter, dhe dy dhoma me dy shtreter. Gjithashtu banes ka një kuzhinë dhe dy banjo. Banes ka 120 m2

PERSHKRIMI I BANESËS:

B) Çdo shtrat ka tavolinën e punes
N) Shporet Elektrik.
S) Makinen e larjes
A) Wireless

Çmimi për person është 60 EUR0. Cmimi përfshinë të gjitha shpenzimet e banesës:

E) Rrymën
Q) Ujin
E) Nxemjen qendrore
R) Wireless
A) Makinen e larjës

Adresa : Verat e Llukes, 26 Prishtinë
Kontakti : 045/ 914-263
E-mail : [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 7 =