Banes per Studente

Publikuar: Nëntor 2, 2014 12:29 pm | Nga: SV | Çmimi: 60 | Tel.: 045914263

Banes per Studente

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

LËSHOHET BANESA ME QERA PER STUDENTE (FEMRA)

Lëshohet me qera banesa për femra. Banes ka katër dhoma. Një dhomë me kater shtreter, një dhomë me tre shtreter, dhe dy dhoma me dy shtreter. Gjithashtu banes ka një kuzhinë dhe dy banjo. Banes ka 120 m2

PERSHKRIMI I BANESËS:

B) Çdo shtrat ka tavolinën e punes
N) Shporet Elektrik.
S) Makinen e larjes
A) Wireless

Çmimi për person është 60 EUR0. Cmimi përfshinë të gjitha shpenzimet e banesës:

E) Rrymën
Q) Ujin
E) Nxemjen qendrore
R) Wireless
A) Makinen e larjës

Adresa : Verat e Llukes, 26 Prishtinë
Kontakti : 045/ 914-263
E-mail : [email protected]

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39