Banesa 2 dhomeshe me qera

Emri Kontaktues: Fara | Çmimi: 170€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +37744503689 | Data e Publikimit: 03.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka 1 dhome gjumi dhe 1 sallon me kuzhine e mobilueme dhe me nxemje qendrore funksionale gjate dimrit.Adresa tek Xhamia e Llapit ose 7 min larg nga qendra.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 6 =