BANESA 4 DHOMESHE ME QERA

Emri Kontaktues: Fara | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044503689 | Data e Publikimit: 27.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka 3 dhoma gjumi , 1 banjo dhe 1 sallon (kuzhine) .Banes eshte e mobilueme dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate stines se dimrit . Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 7 min larg nga qendra Qmimi per familjar 250 euro.Mob.044503689 .

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 2 =