BANESA 4 DHOMESHE ME QERA

Emri Kontaktues: Fara | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +37744503689 | Data e Publikimit: 27.10.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz.Banesa eshte e mobilueme,kati i pare dhe me nxemje.qendrore funksionale gjate stines se dimrit . Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 7 min larg nga qendra .Mob.Viber +37744503689

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 2 + 1 =