Banesa e re ne Ferizaj 116m afer Ambolantes se re dhe afer Kishes Katolike

Publikuar: Korrik 9, 2010 1:06 pm | Nga: Idriz Zagraxha | Çmimi: 56000 | Tel.: +37744 226922

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banes e re 3 Dhoma + Salloni,Banjo me kushte moderne,Nxemje qendrore , Ashensor ,2 Ballkona ,Paisjet e Kuzhines komplet te montuara si dhe Shank ,Laminat komplet e shtruar ,Banjo ,

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39