Banesa me 300 Euro ne Muaj

| Qyteti: Prishtinë

Banesa me 300 Euro ne Muaj Banesa me 300 Euro ne Muaj

Kerkoni banese ? atehere tek ne mun te gjeni sipas kerkeses dhe deshirave tuaja. Ne i ndertojme banesat komfor porosive qe ju i kerkoni qe ne funde ajo te jet sipas endrrave tuaja. Risi me vetem 300 Euro ne muaj ju bleni banesen tek ne per 10 vite pa kamate pa interes BANKE veteme vetem nepermjet Kompanise, ju paguani deri ne 40% te vleres se baneses kurse pjesen tjeter e ndajm per 120 muaj me keste. Jumirepresim, Oferta e limituar.

Na kontaktoni nepermjet numrave te telefonit

044/435-094
044/488-573
044/144-724

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 4 + 8 =