Banesa me mundesi pagese per 36 muaj pa KAMAT

Publikuar: Qershor 4, 2014 9:18 pm | Nga: Burim Jakupi | Tel.: 044/049 231 894

Banesa me mundesi pagese per 36 muaj pa KAMAT Banesa me mundesi pagese per 36 muaj pa KAMAT Banesa me mundesi pagese per 36 muaj pa KAMAT

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesat
Ekzistojnë dimensione dhe modele të ndryshme të banesave duke filluar me kuadraturat prej 48 m², 50 m², 63 m², 65 m², 81 m², 93 m² si dhe 3 DUPLEX me sip prej 112 m2 deri 143 m2. Banesat janë të pajisura me elemente të sanitarisë së banjos, dyer të kualitetit të lartë, laminat , elementet e ngrohjes qendrore, (me dëshirën e klientit edhe vendosjen e mobileve të cilat vendosen me një shje dhe dizajn të përshtatur me ngjyrat dhe dizajnin e mureve, dyerve dhe dritareve) etj.

Ndërtimet karakterizohen me cilësinë dhe kualitetin e lartë i cili përveç që i jep objektit një pamje të bukur dhe një ngjyrë të ngrohtë, shërben edhe si termoizolator i nivelit të lartë . Për të siguruar një kualitet të lartë, ne me kujdes kemi përzgjedhur kompanitë furniture vendore dhe ato të jashtme, duke selektuar vetëm brendet e njohura dhe të dëshmuara në fushën e ndërtimtarisë.

Të gjitha objektet e ndërtuara dhe ato të cilat janë në ndërtim e sipër, posedojnë leje ndërtimi dhe pas përfundimit të çdo faze dhe pranimit teknik, banorët marrin fletët poseduese.
per Informacione shtes mund te kontaktoni ne tel:

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39