BANESA ME QERA ( 1 – 3 – 4 ) DHOMESHE

Emri Kontaktues: Fara | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044503689

Jepen me qera banesat me 1 dhome gjumi , me 3 dhoma gjumi ,me 4 dhoma gjumi,dhe secila nga to edhe me sallon e kuzhine te perbashket.Secila nga banesat ka nxemje qendrore funkasionale gjate dimrit.Banesa me 4 dhoma gjumi ka 2 banjo.Adresa tek Xhamia e Llapit Mob.044503689

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 1 =