Banesa me qera 2 dhomeshe

Emri Kontaktues: Agron | Çmimi: 240€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044123595 | Data e Publikimit: 03.12.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

2 dhoma (60m2), kuzhine dhe trepezari, depo, 1 ballkon, e mobiluar, kati i pare.
Adresa: Vllezerit Gervalla, Bregu i diellit.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 4 =