Banesa me qera

Emri Kontaktues: masar | Çmimi: 230€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 679 126 | Data e Publikimit: 29.05.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Leshoj me qera banese me qera e mobiluar teresisht.Banesa ka dhome dite me kuzhine,dhome fjetjes,banjo terase si dhe perking .Banesa eshte e lire nga data 01-06-2014 ,per me shume inf.na kontaktoni.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 7 =