Banesa me Qera 75 m katror

Emri Kontaktues: Shkumbin | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049235462 , 045 850 356 | Data e Publikimit: 29.09.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet ne Lagjen Ulpiana , Posedon 3 dhoma dhe kuzhina veqmas . Cmimi i arsyeshem

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 7 + 9 =