Banesa me qera ne lagjen Arberia kompleksi i Ambasades Amerikane perdhese

Emri Kontaktues: Urim | Çmimi: 400€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049500233 | Data e Publikimit: 31.03.2014

Banesa me qera ne lagjen Arberia kompleksi i Ambasades Amerikane perdhese Banesa me qera ne lagjen Arberia kompleksi i Ambasades Amerikane perdhese Banesa me qera ne lagjen Arberia kompleksi i Ambasades Amerikane perdhese Banesa me qera ne lagjen Arberia kompleksi i Ambasades Amerikane perdhese

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa 2 dhomshe me qera ne perdhese. Banesa ka dalje ne oborr te gjelberuar. Posedon nxemje qendrore dhe rezervoar uji. Ka hapesire te madhe dhe nje enterier te perzgjedhur me shije. Parking me rezerve prane objektit dhe siguri e larte si shkas i pranise se sigurimit te Ambasades

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 5 =