Banesa me qera per pushues ne plazh Durres

Emri Kontaktues: Ardian Naqellari | Qyteti: Gjilan | Telefoni: Cel / +355 682049129 | Data e Publikimit: 27.06.2010

Banesa me qera per pushues ne plazh Durres Banesa me qera per pushues ne plazh Durres Banesa me qera per pushues ne plazh Durres Banesa me qera per pushues ne plazh Durres

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

banesa me 1 dhome dhe 2 dhoma me qera per pushues ne plazh-Durres. Banesat jane komplet me banjo,kend me gatu,TV,ballkon, uje +drita non stop.Ndertesa eshte 100m nga deti ose 4 min ne kembe,afer rrotes Kuqe Plazh Durres.Ka parking,oborr me peme e lodra,tarace me tavolina per mbremje. Familja Naqellari

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 6 =