Banesa me qera per pushues ne plazh Durres

Publikuar: Qershor 27, 2010 1:41 pm | Nga: Ardian Naqellari | Tel.: Cel / +355 682049129

Banesa me qera per pushues ne plazh Durres Banesa me qera per pushues ne plazh Durres Banesa me qera per pushues ne plazh Durres Banesa me qera per pushues ne plazh Durres

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

banesa me 1 dhome dhe 2 dhoma me qera per pushues ne plazh-Durres. Banesat jane komplet me banjo,kend me gatu,TV,ballkon, uje +drita non stop.Ndertesa eshte 100m nga deti ose 4 min ne kembe,afer rrotes Kuqe Plazh Durres.Ka parking,oborr me peme e lodra,tarace me tavolina per mbremje. Familja Naqellari

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39