banesa me qera

Emri Kontaktues: Isuf Dibra | Çmimi: 000000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049-361 333 ose 044-361 333

Lëshoj banesën me qera për ndërkombëtar ose familjar. Banesa ka 56 m2 (sallon, kuzhinë,dhomë e fjetjes dhe banjo). Banesa gjendet në Rrugën “Bill Kllinton-kati 1, hyrja 4-N-1. Banesa është komplet e rregulluar dhe me orendi të reja.
tel.kont. 049-361 333 ose 044-361-333

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 2 =