banesa me qira ka dy dhoma, banjo, korridor, shpajz dhe terrace me plato te madhe

Emri Kontaktues: nezir | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 158808 | Data e Publikimit: 03.12.2017

Banesa gjendet ne aresen: Rr. Eqrem Qabej, Lamella 6, Hyrja 4, Nr. 1, perballe Fakultetit Filologjik ne Prishtine. Eshte e pershtatshme per zyre pune

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 8 + 7 =