Banesa me qira ne Tophane Pr

Emri Kontaktues: Lali | Çmimi: 300€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049678933 | Data e Publikimit: 16.09.2014

Banesa me qira ne Tophane Pr

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa gjendet ne Lagjen Tophane tek Plepat apo te rrethi i Komunes.
Banesa permban tri dhoma. Salloni gjendet me kuzhine, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon. Ne kuader te baneses gjenden edhe nje banjo nje WC si dhe nje depo doracake.
Ndertesa eshte ndertim i ri dhe banesa leshohet per here te pare ne shfrytezim.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 2 =