Banesa ne Kompleksin Royal ne shitje

Emri Kontaktues: Gent Limani | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044 63 63 88

Shitet banesa në Kompleksin Royal, afër EULEX-it, në Lagjen e Spitalit, ndërtim i 2011, kati i 10 (nënkulm) me sipërfaqe prej 53 m2 dhe terrase prej 15 m2. Posedon lift, ngrohje qendrore me Termokos, uje 24 ore. Çmimi 750 euro metri katror.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 9 =