Banesa ne Ortakoll, hkati perdhese nen qmim

Publikuar: Janar 4, 2016 3:47 pm | Nga: Vali | Çmimi: 799 | Tel.: 044 840 519

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa perdhese per vetem 799 euro per m2 ne qmimine tregut. Banesa gjindet ne Ortakoll, rruga e Bingenit me qmim te volitshem. Banesa eshte ne katin Perdhese dhe gjendet afer restorant Eja. Banesa ka 75m2. Jane 3 dhoma, banjo dhe korridor, kuzhine dhe 3 ballkona, ne te dyja anet e baneses ka kopsht si dhe parking ne te dyja anet e baneses. Banesa eshte ne katin perdhes qe e ben te favorshme per biznes. Poashtu, banesa ka podrumin me 6m2 qe perfshihet ne qmimin total. posedoj te gjithe dokumentacionin e rregullt si pronar. poashtu banesa eshte regjistruar ne kadaster ne komunen e Prizrenit.

Tel: 044 840 519 Viber: +37744840519

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39