Banesa në Prishtinë

Publikuar: Gusht 1, 2014 4:41 pm | Nga: Ismail GREIÇEVCI | Tel.: 044543678

Banesa në Prishtinë

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

BANESA NË SHITJE

Çmimi sipas marrëveshjes Adresa e banesës: Kodra e Diellit, Zona QENDRA, Hyrja III, Nr. 11, Prishtinë

Koha për të vizituar banesën: Çdo të shtunë në orën 12.

Shitja direkt nga pronari i banesës: Ismail (Habib) GREIÇEVCI

Syprina bruto: 70 m2 (syprina reale: brenda të gjitha mureve)

Syprina neto: 65 m2 (syprina në fletën poseduese)

Karakteristikat kryesore:

– banesa nuk është e rinovuar (blerësi mund ta rinovojë sipas shijes së vet!)

– banesa gjendet në katin: IV.

– ndërtimi i banesës është shumë cilësor:

– izolim i shkëlqyeshëm termik dhe akustik (vertikal dhe horizontal)

– ‘shikimi’ i bukur në jug‐perëndim: pa asnjë barrierë nga objektet tjera

– ambienti i qetë: banesa nuk i ekspozohet zhurmës së komunikacionit rrugor

– qasja e drejtpërdrejtë nga banesa në oborrin e shkollës

– banesa gjendet në afërsi me shumë institucione arsimore‐universitare

– banesa gjendet në afërsi me shumë institucione shëndetësore

– parkingu i përshtatshëm, me sipërfaqe të madhe

– Në faqet vijuese në link ( http://192.241.172.62/Banesa_ne_shitje.pdf ) janë prezantuar:

– paraqitja e vend‐ndodhjes së banesës në ORTO‐FOTO – paraqitjet planimetrike të banesës (vizatime)

– paraqitja e banesës në 3D (vizatim)

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39