Banesa në Qendër të Podujevës

Publikuar: Shtator 28, 2016 10:16 pm | Nga: Armendi | Tel.: 044200221

Banesa në Qendër të Podujevës Banesa në Qendër të Podujevës Banesa në Qendër të Podujevës Banesa në Qendër të Podujevës

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shitet banesa në qendër të Podujevës në Rr.\”Zahir Pajaziti\” P 5/2, përballë \”kafetëris Sabit Hoti\”.
Banesa është ne katin e -V- (5) dhe posedon, (1)një dhomë kuzhin, (1)një sallon, (1)balkon me pamje nga lumi Llap ka (1) një shpajzë, (1)koridor dhe (1)banjo.
Sipërfaqja e banesës është e shfrytëzueshme 52 m2 Neto
Çmimi i diskutueshëm për ma shumë mund të na kontaktoni në numrin +37744 200 221

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39