banesa ne qira apo ne shitje

Publikuar: Mars 12, 2010 2:24 pm | Nga: bedri | Çmimi: 300 | Tel.: 044520882 044383753

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

banes me qira ne lagjen Arberi ne dragonan banesa esht ere dhe ka mobile te reja dhe esht e lir prej 1 prillit ka sadhon kuzhin dhom te gjumit banjo taras dhe ni shpajz
ju lutum na kontakton ne emel – durakuberdi @hotmail .com ose ne numrin e telefonit 044383753 ose 044520882

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39