banesa ne shitje

Emri Kontaktues: rifat duraku | Çmimi: 65000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044383753

banesa ne shitje banesa ne shitje banesa ne shitje banesa ne shitje

PRISHTIN, KOSOVE QMIMI:65,000 Euro
Risi risi shitet banesa me qmim shum te volitshume Banesa gjendet ne dragodan ne lagjen Arberia Rr. Eduard liri.Banesa eshte e re dhe e mobiluar,si dhe Ka kuzhine te kompletuar.Ka 70m2 , ka dhom te dites1 dhoma fletje , kuzhine,Shpajz, banjo, dhe nje ballkon.
Te interesuarit luten qe te kontaktojne pronarin Zt RIFAR Duraku ne : 044-383-753
ose Ferki DurakuTel : 044-520-882 Ne Prishtine ose ne Email : durakubedri@hotmail.com
Ne londer : 0044-2076306526Ne londer mob : 0044-7813343477Cmimi s: 65.000 Euro

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 6 + 1 =