Banesa ne shitje ne Gjilan afer Qendres

Publikuar: Korrik 27, 2010 9:34 pm | Nga: ramiz | Çmimi: 54000 | Tel.: 044452549

Banesa ne shitje ne Gjilan afer Qendres Banesa ne shitje ne Gjilan afer Qendres Banesa ne shitje ne Gjilan afer Qendres Banesa ne shitje ne Gjilan afer Qendres

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa 60m katror, posedon 2 Dhoma . 1 Kuzhine, 1 Banjo, 1 Dhoma e përfaqësuesve dhe Ballkon . Banesa djendet afer shkolles, afer qendres

Banesa eshte ne katin 3

Per informatat 044/ 452 549 ose
0049 (0) 17649203361

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39