BANESA NË SHITJE-120m2- GJILAN qender

Emri Kontaktues: QAUSH AHMETI | Çmimi: 85000.00€ | Qyteti: Gjilan | Lagjja: BALES | Telefoni: 0033/6 60 47 54 96 | Data e Publikimit: 31.08.2010

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesë në shitje në qendër të Gjilanit,200m larg prej Hotel Kristalit.Tri dhoma të fjetjes,Sallon i madhë me kuzhinë Amerikane,dy Wc,Banjo,koridor i madhë,dy ballkona njëri stil Kinez i përpunuar nga mjeshtrit e kualifikuar.Banesa gjindet ne një ndërtesë e ndërtuar në vitin 2005,ka ashensorin,dhe gjindet në katin e pestë,e dekoruar brenda dhe jashtë.Kontaktoni pronarin QAUSHI në numrin e celularit 0033/6 60 47 54 96..Shitje URGJENTE.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 1 =