banesa ne shitje

Emri Kontaktues: bedri | Çmimi: 000€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 0044520882 | Data e Publikimit: 01.11.2014

banesa ne shitje banesa ne shitje banesa ne shitje banesa ne shitje

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

shitet banesa ne shitje

€00 — Banesa në Shitje — Prishtinë — 6 ditë më parë

Shitet banesa banesa eshte e re dhe e mobiluar,si dhe Ka kuzhine te kompletuar.Ka 70m2 , ka 1 dhom te dites 1 dhom te fjetjes, kuzhine,Shpajz, banjo, dhe nje ballkon dhe…

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 0 + 6 =