BANESA NE SHITJE NE LAGJEN E SPITALIT

Emri Kontaktues: DRENI | Çmimi: 650€ | Qyteti: Prishtinë | Data e Publikimit: 28.05.2014

BANESA NE SHITJE NE LAGJEN E SPITALIT BANESA NE SHITJE NE LAGJEN E SPITALIT BANESA NE SHITJE NE LAGJEN E SPITALIT BANESA NE SHITJE NE LAGJEN E SPITALIT

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

SHITET BANESA NE LAGJEN E SPITALIT

BANESA POSEDON
1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1KORIDOR
1BANJO
2 BALLKONA

BANESA POSEDON EDHE GARAZHDEN DHE PODRUMIN
BANESA GJINDET NE KATIN E 2

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 3 =