banesa ne shitje ne prishtin

Emri Kontaktues: rifat duraku | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 049796260

banesa ne shitje ne prishtin banesa ne shitje ne prishtin banesa ne shitje ne prishtin banesa ne shitje ne prishtin

Risi risi shitet banesa me qmim shum te volitshume Banesa gjendet ne dragodan ne lagjen Arberia Rr. Eduard liri.Banesa eshte e re dhe e mobiluar,si dhe Ka kuzhine te kompletuar.Ka 70m2 , ka 1 dhom te dites 1 dhom te fjetjes, kuzhine,Shpajz, banjo, dhe nje ballkon.
Te interesuarit luten qe te kontaktojne pronarin Zt RIFAR Duraku ne : 044-383-753
ose Ferki DurakuTel : 044-520-882 Ne Prishtine ose ne Email : bedrilumnijeduraku@hotmail.co.uk

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 3 + 2 =