Banesa sipas Marrveshjes

Emri Kontaktues: MAB | Qyteti: F. Kosovë | Telefoni: 045 444 445 | Data e Publikimit: 29.08.2014

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Shesim banesa me cilesi evropiane me cmime te tregut

cmimet sipas marrveshjes

kemi te gjitha tipet e banesave

banesat gjinden ne Fushe Kosove dhe Prishtine

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 5 + 3 =