Banese 1 dhomeshe me qira

Emri Kontaktues: Mentor | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044174577 | Data e Publikimit: 18.02.2018

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka 1 dhome gjumi dhe 1 kuzhine.Posedon nxemje funksionale gjate stines se dimrit dhe eshte e mobiluar e gatshme per banim.Ne qmim perfshihen te gjitha shpenzimet (uji,mbeturinat,interneti ) perveq rrymes elektrike.E pershtatshme per qifte , studente(puntore) etj.Qmimi 130 euro dhe opcionet tjera me marreveshje.Adresa tek xhamia e Llapi apo afer sh.fillore Model.Kati perdheses.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 3 =