Banese 1 dhomeshe me qira

Emri Kontaktues: Mentor | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +37744174577 | Data e Publikimit: 13.11.2017

Banesa ka 1 dhome gjumi dhe 1 kuzhine.E mobiluar dhe e gatshme per banimNe qmim perfshihen te gjitha shpenzimet (uji,mbeturinat,interneti ,) perveq rrymes elektrike.Kati perdhese dhe e pershtatshme per qifte , studente etj.Qmimi me marreveshje.Adresa tek xhamia e Llapi apo afer sh.fillore * Model*.Qmimi me marreveshje.Larg nga parlamenti 9 min.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 0 =