Banese 1+1 dhomeshe me qira

Emri Kontaktues: Mentor | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: +38344174577 | Data e Publikimit: 10.03.2019

Banesa ka 1 dhome gjumi dhe 1 kuzhine.E mobiluar e gatshme per banim.Ne qmim perfshihen te gjitha shpenzimet (uji,mbeturinat,interneti ) perveq rrymes elektrike.E pershtatshme per qifte , studente etj.Qmimi me marreveshje.Adresa tek xhamia e Llapi apo afer sh.fillore Model.Kati perdheses.Distanca 10 min larg nga parlamenti.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 1 + 0 =