BANESE 1+1, KOMPLEKSI VELA GOLEM, 26 000 EURO, PISHA, DET – KATI 2

Publikuar: Gusht 5, 2014 10:58 am | Nga: Beslinda | Çmimi: 26000 | Tel.: 00355 69 28 70 496

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Ne mes te pishave ne Golem (Durres), prane kompleksit Vela ne Zone Rezidenciale te rrethuar me lulishte dhe pisha me lojera per femije, stola pushimi dhe parkim per makina shes apartament ne katin e dyte te nje pallati te ri i pakompletuar pasi nuk eshte banuar ndonjehere me: 1 dhome ngrenie e ndenje te bollshme, ballkon te vogel ne mes te pishave, korridor te vogel, banjo dhe nje dhome gjumi madhesi mesatare (e gjitha me siperfaqe 52 meter katror). Punimet jane shume cilesore, po ashtu eshte e pajisur me grila, kondicioner, pajisjet hidrosanitare etj. Zona eshte shume e pershtatshme per pushime per shkak te plazhit, pishave dhe sherbimeve te shumta per familjare apo te rinj qe ofrohen ne zone si: tregtare fruta perimesh te fresketa te zones, peshk i fresket qe shitet cdo dite, markete te shumta, restorante, ambjente per nje gote te qete vere apo ambjente me muzike live, qender interneti, farmaci dhe sherbim mjekesor per diagnostikime te thjeshta te stines. Shume e rendesishme: plazhi ka rere shume te mire dhe jo vetem plazhe private por edhe hapesira publike shume te preferuara per plazh te lire pa pagese.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39