Banese 1+1 me qira

Publikuar: Gusht 21, 2017 8:11 am | Nga: Mentor | Tel.: +37744174577

Kjo shpallje është më e vjetër se 1 vit, andaj ka gjasë që të mos jetë aktive më.

Banesa ka 1 dhome gjumi dhe 1 kuzhine.Posedon nxemje funksionale gjate stines se dimrit dhe eshte e mobiluar e gatshme per banim.Ne qmim perfshihen te gjitha shpenzimet (uji,mbeturinat,interneti ) perveq rrymes elektrike.E pershtatshme per qifte , studente etj.Qmimi me marreveshje.Adresa tek xhamia e Llapi apo afer sh.fillore Model.Kati perdheses.Qmimi me marreveshje.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

Raporto keqpërdorim

-Kontakto Pronarin-


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function mysql_real_escape_string() in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php:39 Stack trace: #0 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/single.php(26): cP('contact') #1 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-includes/template-loader.php(77): include('/homepages/31/d...') #2 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-blog-header.php(19): require_once('/homepages/31/d...') #3 /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/index.php(17): require('/homepages/31/d...') #4 {main} thrown in /homepages/31/d248481464/htdocs/eshpallje.com/wp-content/themes/shpallje/functions.php on line 39