Banese 3 dhomeshe me qira

Emri Kontaktues: Mentor | Çmimi: 230€ | Qyteti: Prishtinë | Telefoni: 044174577 | Data e Publikimit: 18.02.2018

Banesa 4 dhomeshe posedon : 3 dhoma gjumi , 1 sallon (kuzhine) , 1 banjo , shpajz , terase.Banesa eshte e mobilueme,kati i pare dhe me nxemje.qendrore gjate stines se dimrit . Adresa : tek Xhamia e Llapit ose 9 min larg nga qendra .Ne qmim perfshihen , uji, mbeturinat , interneti .Qmimi me marreveshje.

Përhape fjalën: Twitter | Facebook | Email

FavoriteLoadingRuaj Shpalljen | Raporto keqpërdorim

Dërgoni Email Personit Kontaktues
Spam Test: 9 + 5 =